Léto pryč a my jedeme dále ...

9. října 2017

Takže od vydání našeho debutového alba uběhlo už moře času, ještě více piv proteklo našimy hrdly a my se vydáváme opět na koncertní podia. Odehráváme plno venkovních akcí, městských slavností, motorkářských srazů a vydáváme se s naším ansáblem opět na matičku Moravu. Po návratu z dálek, tu již máme červenec a my křtíme naší drobotinu v místním rockovém klubu, romanticky nazvaným Knak.

Kmotření placky námi tažené a v zápětí ražené, se ujímá Radek Hurčík, Hurvajs zvaný, tou dobou coby bubeník v kapele Kabát a na křtu nás podporují další spřátelené bandy jako Schlak, Cock a Synové výčepu. Křest dopadá nad očekávání velice dobře, sice dochází pivo ale plný Knak je pro nás utěšením a tak my jedeme dál a odehráváme opět plno svělých akcí.

Léto skorem za námi a my se s naším publikem loučíme v Mostě u jezera Matylda na Hasičském festivalu, pořádaným ústeckou TV, našimi mesenáši a tvůrci těch pohyblivých obrázků.Tak jak se loučíme s létem, léto byť v prachu, tak úplně stejně se loučíme i s doprovodným kytaristou Matějem...... taky byť v prachu, ale to už na jeho místo nastupuje..........taky kytarista a vokalista, jehož jméno tak i podobizna nechť zatím utajena, páč by to pak nebylo překvapení.... tudíž jedeme dál, tvoříme,protože nás to neskutečně baví....takže zase příště....Zima skorem za námi ...

19. března 2017

Takže opět se ozýváme po delší zimní odmlce, lenošení, honění oudků některých členů u PC a dolazení konečné verze našeho ofiko CD. Již jsme v plném proudu domlouvání koncíků a podobných akciček na léto. Máme domluveno již i pár klubíků a v neposlední řadě, ale asi té nejhlavnější, se nám podařilo podepsat kontrakt s hudebním vydavatelstvím na vydání naší drobotiny ... tudíž si naše výtvory a výplody, budete moci zakoupit i v kamených obchodech ... tudíž sledujte FB ... a uvidíte nevídané ... AHOJ!Ahoj všem fanynkám a fanánkům ...

17. října 2016

... které tímto vítáme na našich nových stránkách – jak říkají naši sousedé od severu, na stránkách webówych. Máme tu zimu, tedy opět bez pokrývky, čímž myslíme bez té sněhové, a ne té, co se v ní chodí náš kejtrista v létě koupat, aby mu nebyla ve sprše nebo v bazénu zima, a my stále zavřeni ve zkušebně, drkajíc zuby, tvoříme nové hitovky, abychom již na jaře nemuseli jít do práce. Více informacíDEVIANT

Ondřej Duda

Basa, Kontrabas, Řev raněného paviána

Narozen před dávnými a dávnými lety. Jakožto zakladatel souboru zastává pozici oberstumführera. Ondra, vládce dunivých tónů a kurevsky nízkých kmitočtů (Hz), též topí pod kotlem zpěvákovi Maikovi. Jeho provedení doprovodného zpěvu je více než poetické, polechtává mikrofonní membránu jemným a romantickým chraplákem raněného paviána.

Má rád dobré pitivo, krásné ženy a zvířátka, obzvláště prasátka a jejich různé odrůdy, např. jitrnice. Ovšem hráti má nařízeno pouze nalačno. V opačném případě mu to poté pomalu hraje, či spíše nehraje vůbec (Pamětníci určitě vzpomenou na koncert v Koruně. „Ale to kolínko bylo stejně vynikající,“ dodává samotný mistr Ondřej.)

Ve volném čase, se věnuje studiu medicíny – obor gynekologie, dále chovu a následné likvidaci krtků a také sběru volně položeného stavebního materiálu.

Mezi jeho největší vzory patří božský Kája, kterému se již hlasově kosmickou rychlostí s ohromnou pílí začíná přibližovat, což je na koncertech již jistě dobře slyšitelné. Mihl se také v místních bandech jako CH.P.N.H., Devils klan, Caput mortuum a Nidhogg.

Na hraní v kapele má nejraději fanynky a odpočinek po koncertě.

Jiří „Black“ Černý

Šestistrunné pádlo, Balalajka, Valcha

Druh tohoto tvora se v přírodě vyskytuje velice vzácně a je zákonem chráněný. Lze ho nalézti v okolí mostecké nížiny. Ovšem ruku na srdce, kdo z vás by ho hledal…

V hudebním tělese zastává místo sólového kytaristy. Jednou za čas přinese i nějaký dobrý nápad s tvrzením: „Ale to je opravdu moje, pilně jsem to do ranních hodin cvičil. Zeptejte se klidně mámy, že jsem to vymyslel sám.“

Okouzlen Michalem Davidů (popová hvězdička osmdesátých let, kdy ještě někteří členové souboru, tekli maminkám po nohách) se již v útlém věku začal věnovat muzice. Od brnkání na gumu u trenýrek přešel ke kytaře. Tóny jeho pádla přivedly mnoho fanynek i fanoušků ke kolapsu.

Jürgensovo největší sen je zahrát si po boku pořádné a slavné kapely, což se mu na každém našem koncertě vždy splní. Nejraději má čtyřky knajpy a naši kapelu včetně druhého kytaristy.

Maik Vitoušek

Zpěv, Bass – tenor a teror

Tento békající „devouš“ začal pět už dvě minuty po narození. A že ho bylo slyšet daleko za branami nemocničního zařízení.

Jako vokalista kapely Kamarila se moc dlouho neohřívá a rovnou nastupuje na post frontmana deviantní bandy. S Maikem přišly i velké změny v našem zázemí, zprovoznil starý zesík, vyhnal myši a pavouky z reprobeden a oprášil starý deviantí kabát.

Je třeba podotknout, že s Maikovým nástupem do bandu stoupá úroveň kapely raketovou rychlostí až k nebeským výšinám.

Mezi jeho koníčky patří motorismus a notorismus. Dále se věnuje pěstitelství planých odrůd a nevyhýbá se ani vědeckým činnostem. Je odborníkem na zkoumání zhoubných účinků alkoholu na lidský organismus. Mezi největší tajné (teď již odtajněné) vášně patří sběratelství dámských kalhotek a pánských trenýrek.

Nejčastější hláška: „To takhle nemůžeme.“

Tomáš „Kovty, Knedlík“ Kovtan

Bicí a hromada bordelu kolem

Původem z Jiřetína, z kraje skal, luk a těžebních společností. Kovtyho přítomnost poznáme vždy podle hluku a nepořádku, který s mistrovským stylem umí okolo sebe udělat. Pokud se line rachot zpoza hory odpadků od nedojedených svačin, víme, že sedí za bicími.

Tomáš je obdarovaný svým bubenickým umem, zběsilými přechody a již výše zmíněným bordelem.

K hudbě byl veden od mládí, v postýlce mlátil do žbrdlinek a v pozdější době mamince do kastrolů a pokliček – prostě rozený talent a oprýskaný smalt.

Má rád hudbu, půlnoční hustou polévku ohřívanou na sporáku a společné noci s kytarovým mágem. Má kurevsky těžkou tašku se stojany, kterou ostatní členové souboru právem nenávidí a tajně doufají, že buď kov nahradí bambusové tyčky, nebo opět bude jezdit vypomáhat Mr. Kovty starší.

Mezi jeho největší koníčky patří sběr lučního kvítí. Obdivuhodnou má i velikánskou sbírku motýlů, kterou si již někteří bývalí členové byli nuceni prohlédnout. Doufejme, že proto nejsou bývalí.

Kovty je pohodář a kromě rytmiky a začátku na 3. dobu, ho nic nedokáže rozhodit.

Honza Poholod

Šetistrunná vyuzená balalajka, jódlunk, šláftruňk, krabička Startek

I tento ,,takyčlen“, jest služebně nejmladším z naší úchylné sebranky, také krom pozice doprovodného kytaristy, zastává ještě funci svačináře a na koncertech post občerstovací stanice dle hesla „bufet – sahara.“ Tento takyčlen přidává i svou troškou do mlýna k ostatním členům a svým hláskem konipáskem, občas i mikrofonní membránu polechtá.

Hanz, Nikotýn, Jeník zvaný, i když se mu to nelíbí, již od útlého mládí (takže cca od soboty, bůhví kterého roku) byl veden láskou k hudbě, jakožto posledních pár dní i k naší sebrance.

Mezi největší Honzovo sny, je mít tabákovou plantáž a ,,krabičku otřes se“ s bezednou zásobou cigaret. Miluje putyky měsíc nevětraný a naší bandu …... tedy doufáme.